Konkurs na eko przebranie (fot. P. Czoska- Leyk)

Dnia 21 kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi, jednak w niecodzienny sposób. Tego dnia odbył się pokaz mody, pt. „Eko przebranie”, podczas którego dzieci zaprezentowały przygotowane w domu z rodzicami stroje z materiałów nadających się do recyklingu. Stroje podlegały ocenie jury, ponieważ wykonane prace wzięły udział w konkursie (w składzie jury: Tymek z grupy Jeżyków, Wojtek I. z grupy Krasnale oraz personel przedszkola). Wybór zwycięzców konkursu był bardzo trudny, prezentowane kreacje zostały przygotowane na naprawdę wysokim poziomie.

Miejsce I: Jagoda (grupa Krasnale)

Miejsce II: Pola (grupa Jeżyki)

Miejsce III: Elena (grupa Jeżyki)

Wyróżnienia: Maksymilian (grupa Krasnale), Antonina (grupa Krasnale), Dominika (grupa Jeżyki).

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie.

Rodzicom i dzieciom gratulujemy kreatywności oraz dziękujemy za tak liczne zaangażowanie.

Zdjęcia dostępne są pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1vvSOvIDhnsKM8FLFZu_1-ZW2H-BR5AdL?usp=sharing

Skip to content