We’re going on a bear hunt (fot. Paulina Czoska)

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku dzień ten ze względu na okoliczności wyglądał zupełnie inaczej. Nie mogliśmy przynieść pluszaków z domu, więc postanowiliśmy poszukać niedźwiedzia w przedszkolu. Po przeczytaniu ukochanej książki We’re going on a bear hunt M. Rosen’a, udaliśmy się na wyprawę „Na niedźwiedzia”. Po drodze, tak jak bohaterowie książki, pokonywaliśmy przeszkody (trawę, rzekę, błoto, las i zamieć śnieżną). Przy każdej przeszkodzie musieliśmy dodatkowo wykonać zadanie w grupie. Po wykonaniu zadań, nieco przestraszeni, udaliśmy się do jaskini, w której jak się okazało spał niedźwiedź. Mimo, że szybko się przed nim schowaliśmy, radości ze znalezienia bohatera było co niemiara.